سبد خریدماساژور برند hi tec مدلHM423

آخرین بروز رسانی: 1399/09/27
2,200,000 تومان
2,300,000 تومان

ماساژور مادون قرمزداراطلاعات محصول

به رفع خستگی ماهیچه‌های بدن کمک می‌کند. این محصول برای همه قسمت‌های بدن به خصوص پشت و کمر قابل استفاده است. این دستگاه با ماساژ ضربه‌ای و لرزشی به شل شدن عضلات کمک کرده و درد را نیز کاهش می‌دهد. استفاده از این دستگاه موجب به جریان افتادن خون در قسمتی که ماساژ داده می‌شود، خواهد شد. این ماساژور دارای 3 سری متفاوت و قابل تعویض است و دسته آن نیز حالت حلقوی دارد که کاربرد آن را ساده‌تر می‌نماید. 4 حالت سرعت در این ماساژور وجود دارد که به دلخواه می‌توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید.

این محصول بسیار سبک بوده و توان مصرفی آن نیز 28 وات است. به منظور داشتن یک ماساژ لذت بخش کافی است فقط دستگاه را به عقب و جلو حرکت دهید. برای ماساژ هر ناحیه حدودا 3 دقیقه زمان لازم است. با انتخاب شدت و سرعت دلخواه خود می‌توانید از هر گونه آسیب احتمالی پیشگیری نمایید. وزن این ماساژور 1.4 کیلوگرم است. به طور کلی ماساژ سبب بهبود گردش خون، سوخت و ساز و افزایش توان مقابله با بیماری‌ها می‌شود. ماساژ می‌تواند شادی و نشاط را برای شما به ارمغان بیاورد. زندگی روزانه استرس‌های مختلفی را به بدن شما وارد می‌کند. به همین دلیل انسان دردهای مختلفی را در بدن احساس می‌کند. برای رهایی از دردهای ناشی از استرس، می توانید از انواع ماساژورها استفاده کنید.

ضمانت محصول

این محصول فاقد گارانتی شرکتی است. در صورت سفارش کالا، این محصول ابتدا توسط فروشنده به طور کامل چک میشود، سپس برای مشتری اراسل میشود.

نظر (0)


محصولاتی که شاید بپسندید